EN ÖZEL GÜNLERİNİZ

EN ÖZEL GÜNLERİNİZ
Bir Malatya Efsanesi...
 
GAZİANTEP PASTANESİ seneleri devirmişliğiyle, yazları, koca bir ömrü bu yerde geçirmiş ellerle hazırlanan tatlılar,pastalar ve dondurmalar, kışları ise sıcak poğaçalar, açmalar, su böreğinin verdiği sıcaklıkla buharlaşan camlar arasında geçer... 
 
Bir sabah şerifleri, bir günaydınlar olsun. Günü doldurur, işe, okula, geçmişte Sümerbank fabrikasına,tekele giden insanların yıllardır yollukları Gaziantep Pastanesi' ndendir.. sıtmapınarı çay bahçelerinde oturup ta acıkanların uğrak mekanıdır.. bir iki güzel söz, bir iki hoş sohbet.. önceleri Emin DAĞLI’nın küçük öğrencileriydiler, büyüdüler şimdi o “yiyemediğin bir şeyi başkalarına yedirme” ilkesinin yılmaz bekçileri oldular… İmam hatipin,karşı okulun küçük öğrencileri şimdilerde çocuklarıyla şeref verirler pastanemize..Gurulandırırlar bizi… Emin DAĞLI’nın yaz masalarındaki fesleyenler gibi kokusu ve sıcaklığı burnumuzda tüter ama nafile..Bıraktığı mirası koruyarak abi kardeş senelerce birlikte.. dededen toruna..
 
Şimdilerde baba oğul sürdürüyoruz birlikte bir Malatya efsanesi.. Deden toruna kalan miras GAZİANTEP PASTANESİ… Gaziantep pastanesi olarak, müşteri odaklı yaklaşım, tavizsiz kalite, benzersiz lezzet, ödünsüz hijyen ve özgünlük anlayışımız ile müşterilerimizle özel bir ilişki kurmaya çalışıyoruz. Her geçen gün Gaziantep pastanesi ailesine eklenen yeni yerlerimiz ve yeni müşterilerimizle beraber, 45 senelik sadık müşterilerimiz en büyük başarı ve gurur kaynağımız. Sunduğumuz ürünler ve hizmet çeşitliliği ile yaşamın her anında ve alanında müşterilerimizin yanında olmayı, unutulmaz lezzetlerle o anları güzelleştirmeyi amaçlıyoruz.
 
 Since 1965 Murat DAĞLI

Hızlı Menü

sosyal haber